Kruhové kluziště v Jihlavě

Kruhové kluziště v Jihlavě

Kruhové kluziště v Jihlavě

Jedno z nejkrásnějších vánočních míst? No přeci to v Jihlavě! Tentokrát jsme se rozhodli udělat radost občanům tohoto malebného města a postavili nezapomenutelné vánoční kluziště.

To bychom to nebylo my, abychom si zase nepřipravili něco speciálního. Vánoční svátky mají být přeci sbližující – v kruhu těch nejbližších. A v tom nás to napadlo.

Co takhle postavit kruhové kluziště v samotném středu Jihlavy? Bingo! Zapojili jsme do návrhu celý náš tým. Usilovně pracovali na podobě, umístění kluziště a technologickém provedení. Technologie ICEGRID je zárukou kvality a trefa do černého.

Kluziště je umístěné v adventní vesničce na Masarykově náměstí. Najdete ho okolo Mariánského sloupu. Jako první ho vyzkoušeli jihlavské krasobruslařky a to 1. 12. 2019 v 16:00.

Kromě něj si můžete užít bohatý program, např. jihlavský adventní kalendář a popíjet přitom teplý svařák. Hmm, už teď na něj dostáváme opravdovou chuť. To pravé hygge, no ne?

Příjemnou každovečerní tečkou (od 19:00) je tzv. „zimní kinematograf„, který u Neptunovy kašny promítá známé české pohádky.

Paní Anabel mluví o jihlavském kluzišti takto:

Děkujeme, děkujeme, děkujeme. Fandíme primátorce a všem dalším, kteří s odvahou šli do změny v pojetí Vánoc v Jihlavě. Lidské, kreativní, s výběrem regionálních umělců. Tohle je cesta. Jen tak dál!

(Zdroj Facebook)

Pro online fajnšmekry tu máme webkameru, díky které můžete sledovat aktuální vytíženost mobilního kluzištěKapacita je omezena na 100 lidí, tak hurá na led.

No a paní Jarku tady taky uvidíte:

Krásný zážitek, konečně opravdový advent. Užili jsme si to s Melodií na pódiu i s rodinou u svařáku. S vnučkou máme domluvené bruslení. Díky za vše, máme z toho radost.

(Zdroj Facebook)

Bruslit můžete každý den od 10-21:00 a to až do 2. 2. 2020. Přijďte se podívat na náš počin a nasát atmosféru vánoční pohody, kterou do fotek zachytil Jakub Koumar. Stačí vzít brusle nebo si je tam rovnou půjčit. Uvidíme se tam?

Přidejte svůj komentář

Žádný strach, vaši e-mailovou adresu nezveřejníme. E-mail nám slouží pro případnou komunikaci. Povinná pole jsou označené *

Začínáme dodávat inovovaný nerezový systém chlazení ICEGRID® PLUS+ za ceny srovnatelné s plastovým systémem. Více zde.