Winter Hockey Games 2021

Winter Hockey Games 2021

Winter Hockey Games 2021

Máme tu obrovskou čest, že stavíme kluziště i pro Jaromíra Jágra

Ten je patronem a hlavní tváří letošní D+D Real Winter Hockey Games 2021. Netradiční stadion pod širým nebem bude stát 3 týdny od 1. 11. 2021 pod sjezdovkou ve Svatém Petru, v prostorách skiareálu Špindlerův Mlýn.

Na kluzišti se během nabitého pětidenního programu vystřídá celá řada hráčů. Program začne už v úterý 7. 12. 2021 Dnem hokejových juniorů, na který jsou všichni zváni zdarma a bude pokračovat až do 11. 12. 2021.

Program pokračuje turnajem partnerů s fotbalovými legendami, ve středu pak následuje turnaj ženské hokejové reprezentace s týmem univerzitní ligy, a ve čtvrtek se můžete těšit na exhibici československých hokejových osobností z Dynamo Pardubice a Rytíři Kladno.

 

 

Na závěr Winter Hockey Games je připravena přehlídka parahokejových reprezentací a zápas dvou zástupců české extraligy.

Na ledě uvidíte třeba takovou legendu, jako je bývalý gólman Rangers / Winnipegu, Ondřej Pavelec. Nejvíce se můžete těšit na českou hokejovou legendu Jaromíra Jágra.

Postavili jsme kluziště na hokejovou akci roku – Winter Hockey Games

Stadion pojme až 7 500 diváků. Vstupenky na tento jedinečný hokejový zážitek koupíte na tomto webu, kde najdete také podrobný program a informace.

Přidejte svůj komentář

Žádný strach, vaši e-mailovou adresu nezveřejníme. E-mail nám slouží pro případnou komunikaci. Povinná pole jsou označené *

Začínáme dodávat inovovaný nerezový systém chlazení ICEGRID® PLUS+ za ceny srovnatelné s plastovým systémem. Více zde.