Zimní olympijský festival Beijing 2022 přijíždí do Brna!

Zimní olympijský festival Beijing 2022 přijíždí do Brna!

Zimní olympijský festival Beijing 2022 přijíždí do Brna!

Olympijský festival Beijing 2022 přijíždí do Brna!

Všichni olympijští nadšenci už možná vědí, že od 4. do 22. února bude v Brně otevřen Olympijský festival

V areálu Nové Zbrojovky v Židenicích zatím uvidíte spíš bagry než olympijské městečko, ale už za chvíli si zde budete moct na vlastní kůži zkusit dvacítku sportů. Pokud jste někdy snili o tom, jaké je to být olympijským reprezentantem, máte jedinečnou příležitost! 

Na Zbrojovce vytváříme pro návštěvníky k vyzkoušení ledovou plochu pro krasobruslení, hokej a curlingu, ale taky bobovou dráhu. 

Zkusit si budete moct také skoky na lyžích nebo oblíbený triatlon. Nemusíte se bát, že by se na vás nedostalo, protože se zakoupením vstupenky máte možnost si jednotlivá sportoviště taky zarezervovat. 

Cena vstupu je spíše symbolická

  • dospělí za 50 Kč
  • děti do 12 let a senioři mají vstup zdarma

Pokud nejste zrovna sportovní typ a raději sportu fandíte z “bezpečné vzdálenosti”, i na vás čeká bohatý doprovodný program v podobě exhibic známých sportovců jako je krasobruslař Tomáš Verner, horolezec Adam Ondra nebo olympijské medailistky Gabriely Koukalové. 

Na památku si budete moct odnést i podpisy vašich oblíbených sportovců. Všechny informace o programu najdete na na stránkách festivalu

Zákulisní informace

Na této velké akci bude potřeba přes 200 dobrovolníků a už teď pro vás naše společnost staví a finišuje poslední práce před generální zkouškou.

Mimochodem, letos se tradiční kluziště Bruslák přesunulo do Nové Zbrojovky, kde bude v únoru součástí Olympijského festivalu. Pro veřejnost je ale kluziště otevřené už nyní.
K dispozici je půjčovna bruslí, pomůcky pro výuku nejmenších a občerstvení v okolí.
Bruslí se od 10.00 hodin ve čtyřech časových blocích až do 21.00 hodin.
Více informací najdete na oficiálních stránkách.

Přidejte svůj komentář

Žádný strach, vaši e-mailovou adresu nezveřejníme. E-mail nám slouží pro případnou komunikaci. Povinná pole jsou označené *

Začínáme dodávat inovovaný nerezový systém chlazení ICEGRID® PLUS+ za ceny srovnatelné s plastovým systémem. Více zde.