Bruslení za Lužánkami (Brno) 2018/2019

Bruslení za Lužánkami (Brno) 2018/2019

Bruslení za Lužánkami (Brno) 2018/2019

Místo, kde se píše historie. To je bruslení za Lužánkami v Brně. Letos chystáme 3 novinky. Výměna technologie chlazení EPDM za ICEGRID. Rozšíření ledové plochy. Curlingová dráha.

Letos rozšiřujeme kluziště o 8 metrů a to ze stávajících 20x40m -> 28x40mZároveň provádíme výměnu staré technologie chlazení EPDM za novou zvanou ICEGRID, včetně strojoven chlazení. Kvalita ledu se tak znatelně zlepší.

Pro návštěvníky chystáme novinku – curlingovou dráhu. Ta vyroste v místech mezi kluzištěm a nedalekým fotbalovým hřištěm. Zajímavostí je fakt, že curlingová plocha vznikne z komponent bývalé bruslařské dráhy, kterou jste mohli vidět v rámci Olympijkého parku v Brně.

Dobře dostupné a za příjemnou cenu, zvlášť pro vlastníky čipu na plavání.

Honza P.

Najdete zde  vyhřívanou šatnu se s skříňkami, občerstvení, WC, půjčovnu a brusírnu bruslí a dokonce ošetřovnu. Všude jsou natažené gumové koberce, tudíž se v bruslích bez přezouvání můžete pohodlně dostat tam, kam je potřeba.

Ceny bruslení budou 60 Kč / dospělý, 40 Kč / dítě za dvouhodinový blok. Podrobnější informace najdete na oficiálním webu.

Oficiální otevření kluziště a curlingu pro veřejnost proběhne 1.12. 2018.

Přidejte svůj komentář

Žádný strach, vaši e-mailovou adresu nezveřejníme. E-mail nám slouží pro případnou komunikaci. Povinná pole jsou označené *

Začínáme dodávat inovovaný nerezový systém chlazení ICEGRID® PLUS+ za ceny srovnatelné s plastovým systémem. Více zde.