Představujeme
multifunkční hřiště s ledovou plochou

Jedná se o víceúčelové multifunkční hřiště s ledovou plochou jehož hlavní výhodou je celoroční využívání, nízké náklady na stavbu, bezúdržbový trávník, univerzální použití a především dlouhá životnost.
3D pohled na letní plochu multifunkčního hřiště. BaP holding a.s. 3D pohled na zimní plochu multifunkčního hřiště. BaP holding a.s.

Více jak 9 variant
využití vašeho nového sportovního areálu

Běžně využíváte své sportovní hřiště zhruba 8 měsíců v roce. V zimě tak přicházíte o ušlé zisky. Oproti letnímu provozu získáváte navíc 4 měsíce pro další podnikatelské účely. Víceúčelové hřiště skvěle poslouží městům, školám, ale i soukromým firmám.
Bruslení pro veřejnost na multifunkčním hřišti

Bruslení pro veřejnost

Večerní bruslení na multifunkčním hřišti

Večerní bruslení

Futsal na multifunkčním hřišti

Futsal

Hokejové zápasy na multifunkčním hřišti

Hokejové zápasy

Krasobruslení na multifunkčním hřišti

Krasobruslení

Volejbal na multifunkčním hřišti

Volejbal

Inline bruslení na multifunkčním hřišti

Inline bruslení

Basketball na multifunkčním hřišti

Basketball

Tenis na multifunkčním hřišti

Tenis

Mapa našich
multifunkčních hřišť s ledovou plochou

Více jak 5 postavených multifunkčních hřišť s ledovou plochou. Podívejte se na hotové projekty a inspirujte se pro ten svůj. Postaráme se o projekci a vizualizaci sportovního areálu, kompletní montáž, zaškolení a dokonce můžeme zajistit i doplňující mobiliář jako sněžnou rolbu.

Využíváte venkovní hřiště ve svém sportovním areálu jen část roku? Postavíme vám první skutečně multifunkční hřiště s ledovou plochou, na kterém se dá sportovat 12 měsíců v roce! Dodáme ho buď s univerzálním plastovým sportovní povrchem Stilmat nebo s umělou trávou.

Podle potřeby jsme schopni multifunkční hřiště s ledovou plochou zastřešit. Tím zvyšujeme komfort pro vaše návštěvníky a především možnost pohybovat s cenami za využití plochy. Běžně byste byli závislí na venkovním počasí a toto je pro vás strategická výhoda. Samozřejmě jsme schopni navrhnout nové hřiště i do hotového zastřešeného areálu a případně pomoct se samotnou rekonstrukcí sportovní plochy.

Používáme nový systém chlazení ICEGRID® PLUS+. Díky použití nerezových chladících hadic má prakticky neomezenou životnost. Počáteční investice se vám rychle mnohonásobně vrátí.

- BaP holding a.s.

Letní provoz

  • Základem je chladicí systém Icegrid, na který položíme sportovní plastový povrch Stilmat. Povrch je využitelný pro tenis, fotbal, volejbal, basketbal, florbal, in-line hokej a další sporty.
  • Sportovní hřiště pak můžeme doplnit o mobiliář a další potřebné vybavení.

Zimní provoz

  • Ledovou plochu v zimě vytvoříme přímo na trávníku. Snadno a rychle tak přestavíme venkovní hřiště v kluziště. Pokud je hřiště nedostačující, tak jej bez problémů rozšíříme.
  • Nemusíte kupovat veškerou techniku – chladicí strojovnu nebo rolbu vám rádi pronajmeme i na sezónu. Naše hřiště je ideálním řešením pro celoroční sportování.

V LÉTĚ TRÁVA A V ZIMĚ LED

VYUŽIJTE POTENCIÁL SVÉHO HŘIŠTĚ NA MAXIMUM

CHCI SI DOMLUVIT SCHŮZKU

Domluvit termín

Začínáme dodávat inovovaný nerezový systém chlazení ICEGRID® PLUS+ za ceny srovnatelné s plastovým systémem. Více zde.