Finišujeme s pracemi na Olypijském parku v Brně

Finišujeme s pracemi na Olypijském parku v Brně

Finišujeme s pracemi na Olypijském parku v Brně

Po 18 dnech finišujeme s pracemi. Olympijský park na výstavišti v Brně je připraven pro návštěvníky.

Celá republika už nedočkavě vyhlíží 9.2. 2018, kdy otevřeme brány na brněnské výstaviště a pustíme první dav lidí na naše mobilní kluziště.

Na vlastní kůži si budete moci vyzkoušet třináct zimních olympijských sportů, dva z letní olympiády a šestnáct dalších neolympijských sportů.

Naši technici právě vyznačují pruhy pro curling a lední hokej. Samotné dráhy a aréna jsou umístěné v krytém pavilonu Z a díky tomu nebudou závislá na počasí. Fanouškům po celou dobu konání tedy poskytnou stabilní prostředí.

Ani venku nezůstáváme pozadu. Bagry hrnou předpřipravený sníh a tvoří běžkařskou dráhu. V dálce můžete vidět snowpark, kde se rolbuje povrch a sestavuje skokanský můstek ve zmenšeném měřítku.

Zatím jde vše podle plánu. Během následujících dní zaujmou pozice stánkaři a taktéž se dokončí práce na doplňujících letních sportech.

Centrálním bodem festivalu se stal pavilon Z s kruhovým půdorysem. V rámci festivalu byl i bohatý doprovodný program. Samozřejmě zde nesměli chybět, ani sportovní legendy jako Karol Divín (krasobruslařská legenda), Radek Štěpánek a Lucie Hradecká (tenisové hvězdy), Roman Šebrle (bývalý světový rekordman v desetiboji) a mnoho dalších.

Přidejte svůj komentář

Žádný strach, vaši e-mailovou adresu nezveřejníme. E-mail nám slouží pro případnou komunikaci. Povinná pole jsou označené *

Začínáme dodávat inovovaný nerezový systém chlazení ICEGRID® PLUS+ za ceny srovnatelné s plastovým systémem. Více zde.