Sportovní povrchy

snap_sportsZahájili jsme dodávky unikátních odpružených sportovních povrchů typu  SNAPSPORTS.

Výrobcem je významná společnost z USA, která se umělými povrchy zabývá více než 40 let.

Každá kazeta tvořící sportovni plochu má Šestnáct samostatných „tlumičů nárazů“ umístěných zespodu. Tento revoluční tlumící systém patentované technologie „resilient shock“ zajištuje skvělé odpružení a tím i maximální výkon a současně bezpečnost sportovců.

Kazety jsou mimořádně odolné a zajišťují vynikající trakci za každého počasí a bezpečnost během celého roku. Jejich pružný design, rozličné barvy a možnosti pokládky umožňují jejich úspěšnou aplikaci ve venkovních i vnitřních podmínkách.

Povrch se dále vyznačuje snadnou  údržbou, vysokou odolností a životností, rychlou instalaci, možnosti celosezónního provozu a vynikajícím drenážním vlastnostem (perforovaný a děrovaný povrch prakticky neumožňuje vytváření kaluží ani po vydatném dešti).

Bezesporu největšívýhodou celého povrchu je však možnost rozebránía opětovného sestavenícelého systému.

U kazetových systémůodpadái nutnost složitéspodnístavby. Povrch se pokládána pevný, rovnýpodklad (beton, asfalt, zámkovádlažba apod.).

Kazetové systémy dodáváme jak pro vnitřní tak i venkovní provedeni a pro různé sporty basketbal, tenis, volejbal, florbal, in-line hokej apod. včetně víceúčelového provedení.

Vybrané ukázky sportovních povrchů: