Prodej malých rolb

rolbaV současnosti nabízíme dva typové modely s označením Mini a Multi, které splňují základní nároky na údržbu a provoz ledové plochy s využitím pro různé sportovní aktivity jako hokej, krasobruslení, curling, sportovní a rekreační bruslení atd. V případě, že ani jeden z modelů vám nevyhovuje a máte specifické požadavky, jsme připraveni vám navrhnout řešení ušité přímo na míru dle vašich požadavků nebo vám za zvýhodněných cenových podmínek zajistíme standardní stroj na úpravu ledu od renomovaných výrobců a to jak zcela nových tak i použitých se zárukou původu a předprodejním servisem a to včetně dopravy až přímo k vám na adresu kterou si určíte. Jsme vždy připravení vám odborně poradit s nákupem tak aby zařízení splňovalo potřebné parametry pro správnou údržbu ledové plochy.

Mini rolba 140

Tento základní model s označením Mini rolba 140 je koncepčně řešená jako samostatné zařízení s možností standardního připojení prostřednictv to k jakémukoliv víceúčelovému komunálnímu stroji nebo čtyřkolce. V případě, že nedisponujete žádnou komunální technikou ani čtyřkolkou tak pro takové z vás je určen druhý typový model s označením Multi rolba 160 více viz popis níže.

Multi rolba 160

Tento model s označením Multi rolba 160 je koncepčně řešen jako víceúčelové zařízení s možností do vybavení různými doplňkovými zařízení jako je např. čelní radlice, zametací kartáč atd. Multi rolba 160 je postavena na platformě pracovní čtyřkolky, která umožňuje variabilitu využití a to jak pro zimní tak i letní provoz v rámci komunální a jiné údržby. Námi vyráběné zařízení je osazeno potřebným vybavením nutným pro údržbu a řezaní ledové plochy. V případě potřeby jsme schopni uvedené zařízení osadit i dalšími doplňky dle přání zákazníka více viz níže sekce příslušenství.

Příslušenství:rolba_3

  • Čelní radlice s hydraulickým ovládáním s kabiny obsluhy
  • Zametací kartáč s vlastní pohonnou jednotkou
  • Čelní sněhová fréza s vlastní pohonnou jednotkou
  • Vyklápěcí korba s hydraulickým ovládáním s kabiny obsluhy
  • Kompletní opláštění kabiny obsluhy pro zimní provoz
  • Tepelně izolovaná nádrž na vodu včetně dopravního čerpadla