O nás

BaP holding a.s. je dnes nejúspěšnější firmou na trhu mobilních kluzišť vhodných i pro rekonstrukce hokejových hal ve střední Evropě. Také působíme v oblasti energetických staveb a technologií na zpracování rud.

Chcete se o firmě BaP holding dozvědět více? To nás těší. Vybrali jsme proto několik klíčových informací o historii i současnosti. Stručně, jasně, bodově.

  • Vznikli jsme roku 2008 spojením dvou firem, které se účastnily soutěže na demolici Zimního stadionu a výstavbu mobilního kluziště v Brně. Mimochodem – zvítězili jsme a práce se zdařila.
  • Díky bohatým zkušenostem majitelů s obchodem v zemích východní Evropy jsme později rozšířili činnost i na energetiku a zpracování rud. Naše projekty najdete v Albánii, Makedonii, Kosovu.
  • Specialitou jsou projekty zaměřené na obnovitelné zdroje – zejména při energetickém spalování biomasy se zaměřením na špatně spalitelné hmoty (sláma, výpalky, kaly z ČOV a další).

 

Kam dál? Prohlédněte si nejnovější reference nebo nás rovnou kontaktujte, rádi vám pomůžeme s výstavbou nebo pronájmem ledové plochy i s projekty z oblasti energetiky i zpracování rud.