Co nabízíme

Pronajímáme i stavíme mobilní kluziště a další ledové plochy na klíč, zajišťujeme kompletní rekonstrukce ledových ploch a nabízíme i specializované služby v energetice a zpracování rud. Individuálně, na klíč a s nejvyššími nároky na kvalitu.

 

Vyberte si, o kterou službu máte zájem

  • Mobilní kluziště – díky nejmodernějším technologiím a mnohaletým zkušenostem jsme dnes nejúspěšnějším dodavatelem mobilních kluzišť vhodných i pro rekonstrukce hokejových hal ve střední Evropě. Ledové plochy pronajímáme, opravujeme i stavíme na zakázku.
  • Sportovní stavby – navrhujeme a stavíme multifunkční hřiště, dráhy pro zimní stadiony, rychlobruslení i carling.
  • Zpracování rud – máme bohaté zkušenosti s vyhledáváním, přípravou i realizací projektů zaměřených na zpracování a těžbu nerostných surovin i separaci a recyklaci strusky na Balkáně.
  • Energetika – pomůžeme vám s kompletní přípravou malé či střední vodní elektrárny nebo s návrhem projektu energetických zdrojů využívajících spalování biomasy nebo špatně spalitelné hmoty.

Co dál? Projděte si nejnovější reference nebo nás rovnou kontaktujte, rádi vám pomůžeme s výstavbou nebo pronájmem mobilního kluziště i s projekty z oblasti zpracování rud i energetiky.